• Budova
  • Volejbal 1
  • F 1
  • Kurty 1
  • F 2

Vítejte na nových stránkách TJ Vřesina

Vážení sportovní přátelé,
dnešním dnem se rozjíždějí naše nové webové stránky, na kterých bychom chtěli dát našim jednotlivým sportům více samostatnosti a prostoru. Nechceme, aby toto inovátorství na Vás působilo tak, že vše minulé je špatné a musí se předělat, to v žádném případě! Pouze jsme zvolili tuto cestu, protože ne každému, kdo navštíví náš web, mohou být po chuti bujaré věty chlapů z Malé kopané nebo zprávy z Volejbalu či výsledky zápasů mužů, které byli na starých stránkách v jednom balíčku. Ode dneška si může každý milovník sportu kliknout na svou ikonu a nerušeně sledovat či komentovat dění v něm. Toto opatření je nutné vzhledem k návratu k proklínané a zároveň milované diskusi a to jak z roviny bezpečnostní, tak přehledové. Protože právě ona diskuse bude probíhat u každého sportu samostatně a tím pádem i adresně. Doufáme, že tyto i jiné změny půjdou našim stránkám k duhu, a že budou sloužit, jak pro sportovní, tak společenské informace a sbližování členů naší Tělovýchovné Jednoty.

VV TJ Vřesina