• Budova
 • Volejbal 1
 • F 1
 • Kurty 1
 • F 2

Sportovní slavnosti jsou za dveřmi

Termín konání: 22. - 24. června

Program

 • Pátek
  • 20:00 - Diskokarneval
 • Sobota
  • 13:00 - Turnaj tří konců - Hajduk, Korea, Mexiko (mapa rozdělení obce)
  • 20:00 - Karneval - kapela COVERBAND
 • Neděle
  • 14:00 - Ukázka výcviku psů, ukázky z amerického fotbalu žen, atrakce pro děti - skákací hrad, skluzavka, pěnové překvapení a další
  • Během odpoledne hudba kapela Metamorfoza a Pozdní sběr.
  • 18:00 - Tombola

Turnaj tří konců

Nedílnou součástí slavností je turnaj, ve kterém se utkají proti sobě fanoušci sportu a občané Vřesiny. Rozdělení účastníků na týmy je pevně dané místem bydliště v obci dle mapy uvedené výše. Turnaje se může zúčastnit kdokoli, kdo byl narozen, nebo má trvalé bydliště v obci Vřesina, dále se musí jednat o neregistrovaného hráče fotbalu, nebo v případě platné registrace musí být starší 35 let. Délka zápasu je 2x 40 min. v plné sestavě 10+1, kdy střídání není omezeno. Při nerozhodném výsledku rozhodují o vítězi utkání pokutové kopy (5 a dále).