• Budova
  • Volejbal 1
  • F 1
  • Kurty 1
  • F 2

Korea obhájila svůj titul z loňských slavností

Tradiční sportovní svátek kopané ve Vřesině se letos uskutečnil za nepříznivého počasí. V pátek byl diskokarneval s Ondrou a Filipem. V sobotu se uskutečnilo tradiční fotbalové klání družstev Hajduku, Koree a Mexika.

Druhý den započal v 13:00 nástupem všech mužstev. Družstvo Koree jako domácí tým již bylo na hřišti. Naopak družstvo Mexika zahájilo nástup, jak již je tradicí, průvodem s tradičními ponči a klobouky. Hajduk dorazil s historickým vozem. Turnaj rozhodoval zkušený sudí Jiříček ve spolupráci se  čárovými Víťou a Vojtou. První utkání odehrála domácí Korea s Mexikem s výsledkem 3:1. V druhém souboji nastoupilo poražené Mexiko proti Hajduku a opět padlo, tentokráte 5:3. Ve finále nastoupili proti sobě týmy Hajduku a Koree. Domácí tým se ujal rychlého vedení 2:0, ale Hajduk se snažil s výsledkem něco udělat, ale dokázal jen snížit na 2:1. Korea tímto výsledkem obhájila loňské prvenství. Nejstarším hrajícím účastníkem se stal Richard Fojtík z Hajduku.

Večer společně všichni účastníci turnaje oslavili výsledky na párty s kapelou COVERBAND.

Výsledek turnaje:

  1. Korea
  2. Hajduk
  3. Mexiko

V neděli se uskutečnilo tradiční rodinné odpoledne za účasti ženského týmu amerického fotbalu OSTRAVA DIAMONDS, ukázky výcviku psů a dalších zajímavých ukázek. Pro nejmenší byly nachystány růzé druhy zábavy.

Organizátoři děkuji všem, kteří přidali ruku k dílu a zapojili se do organizace a také všem sponzorům.

Fotky ze sportovních slavností: Turnaj tří konců, nedělní program (autor: Ondřej Teichmann)

Výherní listina tomboly + informace k převzentí výhry: odkaz na dokument

Video ze zápasu amerického fotbalu Šakali Vřesina - Ostrava DIAMONDS: youtube.com