• Budova
  • Volejbal 1
  • F 1
  • Kurty 1
  • F 2

Zpráva z výroční oslavy 70. narozenin klubu

V sobotu, 4. 8. 2018 se hřiště ve Vřesině v parném letním dni obléklo do svátečního. Místní oddíl Tělovýchovné jednoty oslavil své sedmdesáté narozeniny. Při této příležitosti se od 9:30 uskutečnil turnaj žáků za účasti mužstev Komárova, Štěpánkovic, Skřípova a dva týmy místního TJ. Tento jubilejní turnaj vyhrálo družstvo ze Štěpánkovic, které následovalo Skřipovské mužstvo a následně oba dva celky ze Vřesiny. Tabulku uzavíralo družstvo Komárova, pro které to byly první utkání v jejich kariéře, a i tak předvedli perfektní výkon.

Po ukončení turnaje žáků se uskutečnilo slavnostní zasedání předsednictva klubu za účasti pamětníků kopané ve Vřesině a pozvaných hostů. Při tomto aktu byly předány pamětní diplomy pro občany obětující svůj volný čas pro chod TJ Vřesina.

Vrcholem celého dne bylo utkání mužů proti družební obci Gmině Kornowac, kdy se vřesinští po první polovině ujali vedení 4:2 a toto vedení uhájili až do konce utkání, které skončilo výsledkem 7:4 (střelci: Felgenträger 3x, Pešek 2x, Cojg P. 1x, Hořin 1x). Toto utkání bylo zároveň generálkou na mistrovské utkání, které máme již za týden. Po utkání následovala volná zábava.

Fotky (autor: Ondřej Teichmann):