• 4
  • 3
  • 5
  • 1
  • 2

Mrazivé změření sil dvou celků okresních přeborů Moravskoslezského kraje

Ve včerejším mrazivém počasí odehráli své první přátelské utkání mužstva Kunína a Vřesiny na neutrální půdě v Bílovci. Utkání sice mráz trochu poznamenal, ale všichni se zahřáli hrou na umělé trávě. Zápas započal v docela dobrém tempu na to, že to bylo pro oba týmy první utkání po zimě. Z počátku jsme ovládli hru my, i když se finální nahrávku nedařilo proměnit. Do první vážné akce se dostal Jirka Vitásek přibližně v první polovině prvního poločasu, ale prázdnou branku netrefil. Mezi další hráče, kteří se předvedli dobře v prvním poločase byl například Filip Rončka. Mužstvo Kunína předvedlo jen pár ojedinělých výpadu k vřesinské bráně, kterou moc neohrozili. Po chybné obranné formaci vřesinského mužstva dokázalo kuninské mužstvo skórovat v 45. minutě.

V druhém poločase vřesinští dominovali a pokračoval vývoj utkání z prvního poločasu. K vyrovnání utkání mohlo dojít po nařízené penaltě, kterou se pokusil proměnit sám faulovaný Martin „Bogy" Boháč, ale gólman jeho myšlenku přečetl. Navzdory tomuto neúspěchu Martin po chvíli po ose Vítězslav Čech – Filip Rončka skóre vyrovnal a odčinil tak zmařenou penaltu. Výsledek utkání pak otočil na stranu vřesinské ekipy Filip Rončka. Po zbytek zápasu jsme si vedení pohlídali a Kunín se už k ničemu nedostal.

Fotky: rajče.net 

Ondřej Teichmann