• 4
  • 3
  • 5
  • 1
  • 2

Přátelské utkání ovládly Darkovice

Při nedělním poledním slunci se uskutečnilo další přátelské utkání, tentokrát na umělé trávě v Hlučíně. Role soupeře se ujmul tým Darkovic. V úvodu utkání byly síly vyvážené, ale následně díky chybám ve vřesinské obraně se Darkovice dostali do několika vyslovených šancí. Poprvé se prosadili přibližně v polovině prvního poločasu, kdy si náš gólman Lampart nešťastnou náhodou srazil míč do vlastní sítě. O chvíli pozdějí padl druhý gól kvůli nedůslednosti naší obrany. K třetímu gólu, který ještě padl před poločasem, přispělo zaváhání našeho stopera Vítězslava Čecha.

Ve druhé polovině zápasu se vřesinská skupina kolem kapitána Vojtěcha Kociána snažila něco s výsledkem udělat, ale marně. Naopak, Darkovice proměnili penaltu z faulu ve vřesinské šestnáctce, a tím uzavřeli výsledek zápasu.

Vřesina - Darkovice 0:4 (0:3)
Fotky: rajče.net (autor: Ondřej Teichmann)