• 4
  • 3
  • 5
  • 1
  • 2

Přihlášené týmy na sezonu 2019/2020

V sezoně 2019/2020 budou fotbalový oddíl TJ Vřesina reprezentovat muži v okresním přeboru, žáci v okresní sk. A 1+5 a přípravka (mini žáci) v okresní sk. A 1+4. Dorost posílí sousední Píšt v okresní soutěži.

Seznam klubů v soutěži mužů: Březová, Dolní Životice, Jakartovice, Komárov, Kylešovice, Litultovice, Melč, Píšť, Stěbořice, Štítina, Těškovice, Vávrovice, TJ Vřesina, Závada

Seznam klubů v soutěži dorostu: Budišov nad Budišovkou, Bolatice, Jakartovice, Kylešovice, Litultovice, Malé Hoštice, Otice, Píšť (+ Vřesina), Pustá Polom, Slavkov, Stěbořice (+ Hlavnice), Vávrovice (+ Holasovice), Velké Hoštice, Vítkov

Seznam klubů v soutěži žáků: Bolatice, Darkovice, Chlebičov, Oldřišov, Služovice, Strahovice, Vřesina

Seznam klubů v soutěži přípravky: Baník Ostrava, Bolatice, Dolní Benešov, Hlučín, Kobeřice, Strahovice, Štěpánkovice "A" a "B", Štítina, Vřesina